Bērzzemnieku Vēsturiskā Māja

Naktsmītnes

 

Gribi pavadīt Zasā ilgāku laiku lai izbaudītu tās parku, izjādes, peldes un citas izpriecas. Nakšņošanai ir pieejamas divas skaisti izremontētas istabiņas vēsturiskajā mājā. Guli ērtībā, mosties ar putnu dziesmām un atspirdzinošu peldi ezerā.

 

Greznā viesu vannas istaba ir gaiteņa otrā pusē.

Abas istabiņas ir divvietīgas un cena nakšņošanai ir €50 par nakti bet ir pieejamas atlaides, ieskaitot 25% atlaidi ja paliekat uz 3 naktīm vai vairāk.

Lai veiktu rezervāciju lūdzu apmeklējiet Booking.comSazinieties ar mums ja ir kādas problēmas.

Telpas Pasākumiem

 

Lielā zāle ir gatava jūsu pasākumiem: dzimšanas dienām, kāzām, konferencēm un kas tik var ienākt prātā. Tā ir skaisti remontēta un neitrāli dekorēta. Laukā ir balkons, bruģēts plicītis, mauriņš un vieta ugunskuram. Zālē var ietilpt līdz 30 cilvēkiem. Mēs varam zāli atbilstoši dekorēt vai atstāt to jūsu iedvesmai. Cenas sākas ar €50 mazām ballītēm.

 

Pieņemam rezervācijas arī jaunajai Svētku Klētij, kas būs pieejama dažādiem pasākumiem no maija otrās puses. Aptuveni 160m2 jeb 8 x 21m. Telpa sadalīta divās daļās, vienā no daļām ļoti ērti var sasēsties 55 cilvēki. Ārā ierobežots centrāls zāles laukums citām aktivitātēm un ugunskura vietai. Cena no EUR 200 par diennakti.

Ir pieejams grills.  Vietēji ir lieliskas ēdināšanas iestādes.

. Sazinieties ar mums lai uzzinātu vairāk un rezervētu zāli.

Ceļojošā Kafejnīca

 

 

Gari vakari, agri rīti un, protams, izpriecas dabā tā vien uzdzen apetīti!

 

Sadarbojoties are Jēkabpils novadu, esam atvēruši NYX & Iris ceļojošo kafejnīcu, kas var ne tikai palutināt Zasas viesus, bet arī braukt pie Jums uz pasākumiem! Sazinies ar mums, ja Jūsu pasākumam vajag pāris "grieķu dieviešu" pieskārienu!

 

Piedāvājumām pašlaik ir dažādas tradicionālas zupas, ārkārtīgi garšīgi kēksiņi un kūkas un Jūsu mīļākie karstie dzērieni.

 

Kafejnīca strādā, kad Zasā norit pasākumi, seko mums lai nepalaisto to garām. Ēdiena piedāvājums nākotnē tiks paplašināts, tā kā vienmēr ir vērts atgriezties 😉